VICEMISTŘI SVĚTA
STREET DANCE SHOW
2019

Xside DANCERS
FAMILY

naše taneční rodina

VICEMISTŘI SVĚTA
STREET DANCE SHOW
2019

Mgr. Pavel Kapoun, Ph.D.

/vedoucí taneční skupiny/
 
Tanci se věnuji od 13 let, kdy mě uchvátila hudba 90 let. Ve svých 14 letech jsem si založil taneční skupinu v mém bydlišti Lomnici. V roce 1995 jsem se stal členem brněnské taneční skupiny DISCO TEAM pod vedením Evy Fialové. V letech 1997 až 2006 jsem byl členem taneční skupiny EGO DMC DANCERS pod vedením Vladana Šperlinka, kde jsem získal cenné zkušenosti.
V roce 2006 jsem si v Brně založil vlastní taneční skupinu Xside DANCERS, která úspěšně funguje dodnes.
Můj oblíbený taneční styl je poppin - electric boogie a hip hop.
Během svého tanečního rozvoje jsem působil v mnoha tanečních skupinách a tanečních klubech, dále pak jako pedagog na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a v současné době působím jako učitel na Fakultě sportovních studií v Brně.
 
Kontakt: +420 603813538, info@xside.cz

Pavel Kapoun - vedoucí

Klára Melišíková

/lektor/

V dětství jsem začínala s moderní gymnastikou. Po chvíli jsem se začala věnovat street dance v taneční skupině Magic free group, jejíž součástí jsem byla 10 let. Později jsem byla angažovaná jako trenérka v taneční skupině X-trim Modřice. Před rokem jsem si splnila svůj sen a založila si vlastní taneční kurzy pro děti ve volnočasovém centnru Botanka. Kromě tancování se věnuji divadlu. Vystudovala jsem Gymnázium Pavla Křížkovského s uměleckou profilací se zaměřením na dramatický obor a nyní studuji Divadelní vědu na Masarykově univerzitě.

 

Kontakt: +420 604512422, klara.melisikova@studentart.biz

Klára Melišíková - lektorka

Laura Pušová

/lektor/

 

 

Kontakt:

 

Julian Kolačuk

/externí lektor/